Lení tábory

Podzimní tábory

Zimní tábory

Pobytové akce pro děti a rodiče s dětmi


28.
února
2010
Bílé Karpaty, Hotel Kopánky, 2010

Typ pobytu: jarní – dětský tábor
Termín: 28.února 2010 - 06.března 2010
Lyžařský výcvik s táborovým programem

Vedoucí:
Mgr. Pavla Podloučková - Hlavní vedoucí
Ing. Radek Papež - Lyžařský instruktor
Mgr. Lada Hrabcová - Lyžařská instruktorka
Dan Hrabec - Lyžařský instruktor
Ing. Tomáš Kučera - Lyžařský instruktor
Mgr. Roman Pražák - Instruktor snowboardingu
Celodenní program plný zábavy a legrace

Přes den byly děti na svahu a s výjimkou polední přestávy se věnovaly lyžování či snowboardování. Večerní program pak probíhal ve společenské místnosti hotelu. Pro děti byl připraven pestrý program zahrnující společenské, sportovní či deskové hry, výtvarné i dramatické aktivity, zábavu, soutěže o ceny a také diskotéku. Díky příznivému počasí jsme zařadili také hry na sněhu, které probíhaly na venkovním hřišti v areálu hotelu.
O děti se postarali zkušení táboroví pracovníci s dlouholetou praxí, instruktoři lyžování a snowboardingu, zdravotník a programový vedoucí.

Lyžařský a snowboardový výcvik pro děti

Výcvik probíhal pod vedením kvalifikovaných lyžařských instruktorů s dlouholetou praxí a lektorů fakulty sportovních studií.
Výuka lyžování nebo snowboardingu se prováděla formou skupinové výuky (5 – 15 dětí ve skupině, začátečníci vždy v menším počtu).

Ubytování

Ubytování ve zděných chatách. Každá chata je rozdělena na dvě samostatné bytové jednotky a každá tato jednotka má vlastní vchod, sociální zařízení, sprchový kout s umývadlem, obývací pokoj se stolem a židlemi a ložnici se dvěmi patrovými a jednou obyčejnou postelí. Chaty jsou vzdáleny cca 30 metrů od budovy s restaurací, kde probíhá stravování a kde se také nachází herna a společenska místnost pro děti.

Stravování:

Kvalitní domácí strava, převážně tradiční česká kuchyně - plná penze, snídaně formou bufetu,  nápoje k dispozici po celý den. Hotel také nabízí přizpůsobení stravování v případě různých zdravotních stravovacích omezeních.

Doprava

Zajišťujeme dopravu autobusem z místa srazu v Brně přímo k hotelu a zpět.

Sdílejte s přáteli

© 2016 encoded by Jan Podloučka