Lení tábory

Podzimní tábory

Zimní tábory

Pobytové akce pro děti a rodiče s dětmi


06.
března
2022
Hotel Fit Fun, dětský tábor, Krkonoše 2022

Typ pobytu: jarní – dětský tábor
Termín: 06.března 2022 - 11.března 2022
Prázdninový pobyt s výukou lyžování a snowboardingu, moderní wellness hotel přímo na sjezdovce, fitness, bowling, bazén, disco, plná penze, večerní program pro děti i rodiče, doprava autobusem z Brna až k hotelu a zpět.

Vedoucí:
PhDr. Jan Dudek - Hlavní vedoucí
Mgr. Pavla Podloučková - Programová vedoucí
Bc. Amálie Vojáčková - Instruktorka lyžování
Jakub Nantl - Instruktor lyžování
Petr Gescheidt - Instruktor snowboardingu
Jindřich Liber - Instruktor snowboardingu
Aneta Schiffnederová - Instruktorka lyžování
UBYTOVÁNÍ 

Fit Fun je moderní wellness hotel, který se nachází zhruba jeden kilometr od centra města Harrachov. Leží přímo na sjezdovce lyžařského areálu s názvem Rýžoviště. Dva vleky (s možností večerního lyžování) jsou v okruhu do 200 m od hotelu, čtyřsedačková lanovka vedoucí na Čertovu horu je vzdálena 300 m.
Hotel Fit Fun je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Všechny pokoje jsou vybaveny připojením na Wi-Fi, televizí se satelitními programy, sprchou a WC i hotelovými ručníky. V areálu hotelu se nachází restaurace, zimní zahrada pro posezení u kávy, dále bazén, wellness areál s vířivkami a saunami a bowlingové dráhy - s možností využití dle rozpisu v podvečerních a večerních hodinách. K dispozici je také společenská místnost a dětská herna. Využití všech těchto služeb je v ceně poukazu. Za poplatek dále hotel nabízí kulečník, šipky, stolní tenis, posilovnu nebo fitness. 

STRAVOVÁNÍ 

Plná penze. Stravování začíná v neděli večeří a končí v pátek obědem. Snídaně formou švédských stolů, oběd polévka a jednotné menu, večeře jednotné menu. 

LYŽAŘSKÝ AREÁL 

V Harrachově je připraveno lyžařské zázemí na špičkové úrovni. Sjezdovky jsou denně upravovány a po celé délce technicky zasněžovány. Lyžařský areál Harrachov a Rýžoviště zahrnuje celkem sedm sjezdovek s různou úrovní obtížnosti, o celkové délce téměř osm kilometrů. Můžete zde najít také trasy pro běžkaře. 

LYŽAŘSKÝA SNOWBOARDINGOVÝ VÝCVIK 

Výcvik probíhá zábavnou formou pod vedením kvalifikovaných lyžařských a snowboardingových instruktorů s dlouholetou praxí a lektorů fakulty sportovních studií.
Výuka lyžování nebo snowboardingu se provádí formou skupinové výuky (5 – 15 dětí ve skupině, začátečníci vždy v menším počtu). Místo výcviku je vybíráno s ohledem na dovednosti dětí. V neděli začínáme rozřazením dětí do družstev, dále lyžujeme od pondělí do pátku včetně. 

CELODENNÍ PROGRAM PLNÝ ZÁBAVY A LEGRACE 

Přes den budou děti na svahu a s výjimkou polední přestávky se budou věnovat lyžování či snowboardování. Večerní program pak bude probíhat v některé ze společenských místností hotelu, v discomístnosti, popřípadě v bazénu. Pro děti i dospělé je připraven pestrý program zahrnující společenské, sportovní či deskové hry, výtvarné i dramatické aktivity, zábavu, soutěže o ceny a také diskotéku. V případě příznivého počasí zařadíme také hry venku na sněhu.
O děti se postarají zkušení táboroví pracovníci s dlouholetou praxí, instruktoři lyžování a snowboardingu, zdravotník a programový vedoucí.

DOPRAVA

Na výběr je buď doprava individuální, nebo společná doprava autobusem z místa srazu v Brně přímo k hotelu Fit Fun v Harachově.

CENA POUKAZU

Děti do 1.99 let - 500,- Kč
Děti od 2 do 9.99 let – 6 980 Kč
Děti od 10 do 17.99 let – 7 980 Kč
Dospělí – 9 640,- Kč 

Cena zahrnuje dopravu smluvním autobusem do Krkonoš a zpět, ubytování, stravování, lektorskou práci lyžařských a snowboardových instruktorů a materiál na bohatý program i odměny. Cena nezahrnuje skipas.

Nabízíme možnost zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení!
Lyžařské vybavení (lyže, lyžařské boty a hole) včetně servisního seřízení je možné zapůjčit za 900,- Kč/komplet/pobyt.
Snowboardové vybavení (snowboard a snowboardové boty) je možné zapůjčit za 1.100,- Kč/komplet/pobyt.

Sdílejte s přáteli

© 2016 encoded by Jan Podloučka