Lení tábory

Podzimní tábory

Zimní tábory

Pobytové akce pro děti a rodiče s dětmi


27.
října
2018
RS Prudká, Doubravník 2018

Typ pobytu: podzimní – dětský tábor
Termín: 27.října 2018 - 30.října 2018
Také o podzimních prázdninách můžeš vyrazit na další skvělý tábor! Neseď doma a raději se s námi vydej na okraj Vysočiny prožít jedno velké dobrodružství. Připravujeme celotáborovou hru AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! Na všechny se těší rytíř Vilém Brtník z Brtníku a všichni vedoucí z Barevných prázdnin! :-)

Vedoucí:
Jindřich Liber
Martin Kousal
Martina Zuzáková
Mgr. Hana Venclů
Mgr. Libor Bouda
MÍSTO

Podzimní tábor pořádáme stejně jako loňský rok v Rekreačním středisku Prudká, v malebné zalesněné krajině poblíž obce Doubravník, na rozhraní krajů Jihomoravského a Vysočina. 

UBYTOVÁNÍ

Zajistili jsme pro Vás ubytování v Rekreačním středisku Prudká, ve zděných chatách nazvaných domky atrium. Každý domek má čtyři pokoje se dvěma až třemi lůžky. V každém domku je vlastní sociální zařízení (WC a sprchy), ústřední topení, lednice, společenská místnost a venkovní terasa. V areálu rekreačního střediska se dále nachází několik hřišť pro různé sportovní aktivity, venkovní stolní tenis, houpačky, prolézačky a ohniště. Celé rekreační středisko má rozlohu asi 4 hektary, je umístěno v překrásném údolí obklopeném lesy. Je vystavěno na mírném jižním svahu, kde se nacházejí veškeré ubytovací prostory. Jeho spodní část tvoří přírodní hranice, kterou protéká řeka Svratka. 

PROGRAM

Pro děti bude jako vždy zajištěn celodenní program – dopolední hry, zábava na polední klid, odpolední program a samozřejmě večerní, popřípadě noční hry. Aktivity budou probíhat podle počasí venku na hřišti, v lese, nebo uvnitř ve společenské místnosti. Program bude opět zajímavý a pestrý, své místo v něm budou mít hry sportovní, výtvarné, vědomostní či dramatické. V plánu je samozřejmě také výlet a hlavně spousta zábavy a legrace!

DOPRAVA

Pojedeme vlakem z hlavního nádraží v Brně. Děti budou mít s sebou jen příruční zavazadlo, ostatní tašky dovezeme na místo pobytu autem. Sraz účastníků tábora je v sobotu v 8.15 v hale hlavního nádraží v Brně, návrat ve středu cca v 15.10 tamtéž. 

STRAVOVÁNÍ

Děti mají zajištěnu plnou penzi včetně dopoledních a odpoledních svačin. Celý den budou mít k dispozici teplé i studené nápoje.  
 

CENA POUKAZU 

1.840,- (Cena zahrnuje dopravu z Brna a zpět, ubytování, stravování, práci vedoucích a lektorů, materiál na bohatý program i odměny.)

 

Celotáborová hra AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! 

Na hradě Brtníku se neděje nic nenormálního, normálně tam straší. :-) 
Každý večer po setmění zde můžete potkat rytíře Viléma Brtníka s jeho dcerou Leontýnou. Tvrdíte, že žil v 15. století, a je to tedy bytost záhrobní, nadpřirozená, a tudíž neexistující? S námi ho můžete spatřit na vlastní oči! Na hrad smí jen ten, kdo se po setmění podepíše na zeď v hladomorně a tím prokáže svoji odvahu. Podaří se nám uzavřít mírovou dohodu s místními strašidly a opravit hrad tak, aby se tam v noci žilo dobře duchům a ve dne nám? Račte nasednout na naše speciální hradní vozidlo (které Vás dopraví na hrad téměř tak rychle, jako byste šli pěšky :-) ) a vydejte se s námi na další dobrodružnou výpravu!

Sdílejte s přáteli

© 2016 encoded by Jan Podloučka